איך יצרנו אווירה מצמחייה מלאכותית עבור

אולם רגעים

אולם רגעים

אולם רגעים, בוטיק לאירועים שנמצא בירושלים היפה. אשר מלווה את כל תושבי מרכז העיר בשמחות ובאירועים הגדולים של חייהם.

OUR CHALLENGEהאתגרים שלנו

בכל הנוגע לתכנון הצמחייה בחלל האולם, הצורך העיקרי היה ליצור מחיצה שתפריד בין החללים השונים במרחב האולם, שמצד אחד צריכה להיות אטומה מספיק אבל לא מדי.

זה היה חשוב לשמירה על הפרטיות ויצירת מרחב נוח לכל המשתתפים. עם זאת, ודאי שצריך לדאוג שהמחיצה עצמה לא תהיה כבדה או מוצקה מדי שכן זה יכול לגרום לחלל להרגיש צפוף וסגור וגם נושא הניידות שלה ממקום למקום.

 

THE VICTORYהתוצאה

התוצאה הסופית הייתה מחיצה יפה ופונקציונלית שעונה על צרכי אולם האירועים "רגעים" ואורחיו בנוסף לצמחיה הנוספת שפיזרנו במרחבי האולם בכדי ליצור אווירה ירוקה טבעית ונינוחה.

THE STRATEGYהאסטרטגייה שבחרנו

כדי לפתור את האתגר הזה, החלטנו להשתמש בקני במבוק  ליצירת מחיצה פונקציונלית ויפה כאחד. בחרנו לבנות את המחיצה על אדניות שהן ניידות, כך אפשר היה להזיז אותה לפי הצורך. כך קל להתאים את החלל לפי לצרכי מעמד.

גם עיצוב המחיצה נשקל בקפידה. עיצוב בקני במבוק במרווחים מדודים ומחושבים להתאמת הצורך וכמובן כאלמנט העיצובי, יצרו תחושת אווריריות וקלילות, תוך מתן ההפרדה הדרושה.

קני הבמבוק סודרו בצורה אפשרית לראות בין שני צידי המחיצה, מה שעזר ליצור מרחב פתוח ומסביר פנים יותר.

בואו להיות חלק ממשפחת הלקוחות המרוצים שלנו ונבנה עבורכם אסטרטגיית עיצוב מותאמת עבור החלל העסקי שלכם. נעמוד לרשותכם בליווי צמוד ועד שתיהיו מרוצים.

כלי נגישות

היי, צור איתנו קשר!

אנחנו מחכים ליצור עבורך את האסטרטגייה הנכונה ביותר לעסק!

באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookie. בעצם בחירתכם להמשיך ולגלוש, אתם מביעים הסכמה לשימוש מטעמנו בקבצי Cookie. עיינו כאן למידע נוסף.

בואו לחוות איך יצרנו עבור הלקוחות שלנו את אסטרטגיית העיצוב הנכונה והמדוייקת שבסופה הדיווח על הגדלת הכנסות משמעותית

קטגוריות המוצרים שלנו שישדרגו עבורכם את חלל המרחב העסקי בעיצוב מדוייק שיוצר את האווירה הנכונה