איך יצרנו אווירה מצמחייה מלאכותית עבור

אולם תצוגה

אולם תצוגה

אולם תצוגה ענק בפתח תקווה שמוקם בימים אלו. שבו הוא מכיל ספקים מכל תחום ונישה בעולם הבנייה.

אתם הלקוחות תגיעו למקום אחד ענק ומרהיב.. וכל מה שאתם צריכים נמצא שם. לא תצטרכו לכתת רגליים או להתאמץ להגיע למקומות אחרים הכל במקום אחד.

OUR CHALLENGEהאתגרים שלנו

אנחנו בין הראשונים שנכנסנו לייצר את העיצוב עבור אולם התצוגה הענקי.. ובנוסף אנחנו הספקים של תחום הצמחייה המלאכותית. זה בפני עצמו מאתגר היות והצורך הוא להתחשב בכל האלמנטים והאובייקטים שיכנסו לאחר מכן.. מצד אחד אנחנו מעוניינים שהצמחיה תתפוס מקום אסטרטגי מבחינה עיצובית ומצד שני שתיהיה לרגעים כהשלמה ולא כמובילת אג׳נדה.

THE VICTORYהתוצאה

תראו בעצמכם, מדהים.. אבל התגובות כמו כל פעם מרגשות מחדש. החברה עפו על זה.. והדיווחים מהעובדים מרגשים אף יותר שהם מרגישים ממש אווירה שנותנת להם אנרגיה מיוחדת.

THE STRATEGYהאסטרטגייה שבחרנו

דאגנו לחשב כל מה שרק היינו יכולים, התייעצנו עם המנהלים והאחראים והגענו למסקנות היכן להניח את הצמחייה, איפה שהיא תהווה כהשלמה ואיפה היא תיהיה עם אמירה ברורה.

בנוסף דאגנו להציב את הצמחייה במקומות שבהם אין שום הפרעה לפעילות השוטפת בד בבד עם הנחת במקומות בולטים, שיהפכו את האווירה בחלל לחמימה ומשדרת טבע וירוק.

בואו להיות חלק ממשפחת הלקוחות המרוצים שלנו ונבנה עבורכם אסטרטגיית עיצוב מותאמת עבור החלל העסקי שלכם. נעמוד לרשותכם בליווי צמוד ועד שתיהיו מרוצים.

כלי נגישות

היי, צור איתנו קשר!

אנחנו מחכים ליצור עבורך את האסטרטגייה הנכונה ביותר לעסק!

באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookie. בעצם בחירתכם להמשיך ולגלוש, אתם מביעים הסכמה לשימוש מטעמנו בקבצי Cookie. עיינו כאן למידע נוסף.

בואו לחוות איך יצרנו עבור הלקוחות שלנו את אסטרטגיית העיצוב הנכונה והמדוייקת שבסופה הדיווח על הגדלת הכנסות משמעותית

קטגוריות המוצרים שלנו שישדרגו עבורכם את חלל המרחב העסקי בעיצוב מדוייק שיוצר את האווירה הנכונה