איך יצרנו אווירה מצמחייה מלאכותית עבור

הגבהת גדר באשדוד עם צמחייה מלאכותית

הגבהת גדר באשדוד עם צמחייה מלאכותית

בית פרטי בעיר אשדוד שמעוצב באופן ייחודי בו הפנים מחובר לחצר הגדולה המקיפה את הבית מכל צדדיו. לחיות בתוך הטבע אבל לגמרי בבית מודרני.

OUR CHALLENGEהאתגרים שלנו

בכל היקף החצר הגדולה שינה חומת אבן שהגובה שלה אינו הספיק לבעלי הבית וברצונם להגביה את החומה לעוד 2 מטרים אבל בגירסה הירוקה שלה חומת חציצה.

העבודה היתה מאתגרת היות והיינו צריכים לדאוג לפני כן לגדר גבוה במיוחד עשוייה מברזל בשביל שהיא תהווה בסיס חזק ועוצמתי להכיל עליו שטיחי צמחייה במשקל אמנם לא גדול אבל לא משהו שאפשר לזלזל בו. ובנוסף לדאוג שהצמחיה תיהיה מצד אחד מלאה ותיהיה באמת כחומה, ומצד שני היינו צריכים לבחור בסוג שטיחים שישתלבו עם החצר והנוף שמסביב.

THE VICTORYהתוצאה

את הברכות, קיבלנו אנחנו. את התמונות והאווירה המדהימה שהגדר יצר נשאיר לכם.. אז תהנו..

THE STRATEGYהאסטרטגייה שבחרנו

יצרנו הדמייה חכמה של כל חלקי החומה, הדמיה שמתחשבת גם בחצר הפנימית בנוסף לבית,, וגם בנוף החיצוני. ואיך לומר הדיירים עפו על זה.

מה שקרא שלאחר ההדמייה, פשוט לא עבדנו יותר מידי, הכל זרם בצורה המופלאה ביותר. הבאנו את אנשי המקצוע שלנו, בנינו גדר חזקה מברזל ועליה ממש בעבודה מדוייקת הרכבנו את השטיחים והתוצאה לפניכם… מדהים..

בואו להיות חלק ממשפחת הלקוחות המרוצים שלנו ונבנה עבורכם אסטרטגיית עיצוב מותאמת עבור החלל העסקי שלכם. נעמוד לרשותכם בליווי צמוד ועד שתיהיו מרוצים.

כלי נגישות

היי, צור איתנו קשר!

אנחנו מחכים ליצור עבורך את האסטרטגייה הנכונה ביותר לעסק!

באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookie. בעצם בחירתכם להמשיך ולגלוש, אתם מביעים הסכמה לשימוש מטעמנו בקבצי Cookie. עיינו כאן למידע נוסף.

בואו לחוות איך יצרנו עבור הלקוחות שלנו את אסטרטגיית העיצוב הנכונה והמדוייקת שבסופה הדיווח על הגדלת הכנסות משמעותית

קטגוריות המוצרים שלנו שישדרגו עבורכם את חלל המרחב העסקי בעיצוב מדוייק שיוצר את האווירה הנכונה