איך יצרנו אווירה מצמחייה מלאכותית עבור

מסעדת NOLATIM

מסעדת NOLATIM

מסעדת NOLATIM בקריית ביאליק הינה מהמקומות הבודדים שנותנים רמה של מסעדה יוקרתית לציבור העובדים. המסעדה ממוקמת באיזור תעשייה קריית ביאליק ונותנת שירות לכ 30000 עובדים במפעלים ובמשרדי ההיטק באיזור ברמה של מסעדת שף.

OUR CHALLENGEהאתגרים שלנו

האתגרים שעמדנו בפניהם היו הצורך המיידי בשילוב צמחייה במסעדה כדי להפוך אותה למקום ירוק ורענן בלי להתעסק בתחזוקה שוטפת וכזו שדורשת השקעה כספית וניצול כוח האדם במסעדה.
האתגר הנוסף היה להשאיר את המרחב די נקי ושעיצוב המסעדה לא יפגע בסועדים או במקום הנדלני של המסעדה.. שמצטרף לעניין הזה ג"כ הצורך בבטיחותם של המלצרים שאצים להם בין השולחנות.

THE VICTORYהתוצאה

התוצאה הייתה מדהימה על ידי שילוב צמחייה מלאכותית וקירות ירוקים בעיצוב המסעדה, הבעלים מדווחים על תנועה יותר ערה ומושכת לקוחות חדשים. ואלו שקיימים מחמיאים בלי הרף על העיצוב החדש והמזמין ושהדבר יוצר חווית אוכל ייחודית ובלתי נשכחת.

בנוסף, הירוק ייצר אווירה מרגיעה, שיצרה קהלי יעד חדשים שמגיעים למסעדה, כאלה שמעוניינים באווירה רגועה ושלווה ושהמסעדה מציעה עבורם אלטרנטיבה נוספת לאלו שהם רגילים אליהם.

THE STRATEGYהאסטרטגייה שבחרנו

בשביל להגיע לאסטרטגייה נכונה עבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם הנהלת המסעדה על מנת שהתהליך יהיה כפוף במדוייק לצרכים שלהם בנוסף שלא לגזול ימי עבודה על התקנה ותהליך ההתקנה יהיה בד בבד ולא ישבש את התפעול השוטף.

עיקר האסטרטגיה וההדמיה שבנינו נותבה לחיפויי קירות ותקרות וזאת במטרה לאפשר למרחב המשתמשים חופשיות מצמחייה ומהתקלות בד בבד עם יצירת מרחב שופע ירוק ורעננות.

בואו להיות חלק ממשפחת הלקוחות המרוצים שלנו ונבנה עבורכם אסטרטגיית עיצוב מותאמת עבור החלל העסקי שלכם. נעמוד לרשותכם בליווי צמוד ועד שתיהיו מרוצים.

כלי נגישות

היי, צור איתנו קשר!

אנחנו מחכים ליצור עבורך את האסטרטגייה הנכונה ביותר לעסק!

באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookie. בעצם בחירתכם להמשיך ולגלוש, אתם מביעים הסכמה לשימוש מטעמנו בקבצי Cookie. עיינו כאן למידע נוסף.

בואו לחוות איך יצרנו עבור הלקוחות שלנו את אסטרטגיית העיצוב הנכונה והמדוייקת שבסופה הדיווח על הגדלת הכנסות משמעותית

קטגוריות המוצרים שלנו שישדרגו עבורכם את חלל המרחב העסקי בעיצוב מדוייק שיוצר את האווירה הנכונה