איך יצרנו אווירה מצמחייה מלאכותית עבור

משרד המשפטים

משרד המשפטים

משרד המשפטים הוא משרד מטה מרכזי של ממשלת ישראל הפועל לעשיית צדק ולשירות הציבור בתחום המשפט בהתאם למדיניות הממשלה, תוך הגנה על שלטון החוק, על זכויות האדם ועל ערכי היסוד של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית.

OUR CHALLENGEהאתגרים שלנו

כשנגשים לעצב משרד ממשלתי אחד האתגרים הוא להפוך את הסטיגמה הנפוצה ש"משרדי ממשלה הם קרים ואפורים". והאמת זו סטיגמה שכיום הולכת ונמוגה בגלל ההבנה של מנכל"י המשרדים לנסות ולשוות לבניינים מראה יותר מזמין ויותר מקבל פנים לתושבים שמגיעים לקבל שירות וכמו"כ לעובדי המשרד שתפוקת העבודה תיהיה פרדוקטיבית יותר.

והיות ועל פי רוב הבניינים או שהם יותר ישנים או שהתכנון שלהם נוצר במטרה להכיל כמה שיותר חדרים ואפילו קטנים, כאלו שיכילו עובדי משרד רבים, לכן זה האתגר הראשי שהתמודדנו איתו בהתקנת הצמחייה במשרד המשפטים.

THE VICTORYהתוצאה

תושבים ועובדים כאחד מדווחים על תחושת נינוחות בנוכחות הצמחייה. האווירה המרגיעה שיצרה הצמחייה סייעה להקטין מתח וחרדה, שמשפיעים באופן פעיל על השהות במקום.

בנוסף להשפעתה על התושבים והמבקרים, לצמחייה המלאכותית הייתה גם חיוביות על מוראל הצוות. הסביבה המרגיעה שיצרה הצמחייה סייעה סביבת עבודה חיובית ותומכת יותר, שתורגמה בטיפול טוב יותר בבקשות. חיסכון עלויות.

צמחים חיים דורשים תחזוקה שוטפת, כולל השקיה, גיזום ודישון. הפעלת הצמחייה המלאכותית מבטלת את הצורך במשימות תחזוקה אלו, שעלולות לגזול זמן ולעלות. בנוסף לחיסכון בעלויות הכרוכות בתחזוקה,

THE STRATEGYהאסטרטגייה שבחרנו

השימוש במסדרונות הארוכים והצרים בכדי ליצור המון ירוק בעיניים היתה אסטרטגייה ראשית. הצמחייה המלאכותית על כל גווניה ואפשרויות משחק הרבות שלה היוו יכולת מעולה מה גם שהצמחייה המלאכותי התאימה כמו כפפה ליד למקום כמו משרד המשפטים בגלל העמידות והתחזוקה המזערית הצמחייה המלאכותית תוכננה להצבה במקומות אסטרטגיים ברחבי משרד המשפטים.

תגובות השפעה של נוכחות הצמחיה המלאכותית במסדרונות ובאולמות הכנסים של משרד המשפטים הייתה חיובית מאוד.

בואו להיות חלק ממשפחת הלקוחות המרוצים שלנו ונבנה עבורכם אסטרטגיית עיצוב מותאמת עבור החלל העסקי שלכם. נעמוד לרשותכם בליווי צמוד ועד שתיהיו מרוצים.

כלי נגישות

היי, צור איתנו קשר!

אנחנו מחכים ליצור עבורך את האסטרטגייה הנכונה ביותר לעסק!

באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookie. בעצם בחירתכם להמשיך ולגלוש, אתם מביעים הסכמה לשימוש מטעמנו בקבצי Cookie. עיינו כאן למידע נוסף.

בואו לחוות איך יצרנו עבור הלקוחות שלנו את אסטרטגיית העיצוב הנכונה והמדוייקת שבסופה הדיווח על הגדלת הכנסות משמעותית

קטגוריות המוצרים שלנו שישדרגו עבורכם את חלל המרחב העסקי בעיצוב מדוייק שיוצר את האווירה הנכונה