איך יצרנו אווירה מצמחייה מלאכותית עבור

סמינר בעלזא אשדוד

סמינר בעלזא אשדוד

בית יעקב בעלזא באשדוד הוא אחד מן המובילים בין בתי הספר לבנות מהמגזר החסידי. צוות מורות מהטובות בארץ ושמעו הולך ומגיע עד קצוות הארץ.

OUR CHALLENGEהאתגרים שלנו

בית ספר בית מלכה עבר לאחרונה שיפוץ והרחבה מהותיים, עם תוספת אגפים חדשים למבנה הקיים.

כחלק מתהליך חנוכת האגף החדש, בבית הספר הוזמנו להוסיף צמחיה מלאכותית להעצמת המראה ולהוסיף נופך של טבע לחלל.

האתגר העיקרי היה, שכשהבנות יכנסו לאגף החדש תחושתם תיהיה שונה לא  רק מחמת האגף החדש.. אלא שירגישו ויחוו משהו אחר, לא רגיל. משהו שהצמחייה תעשה. אז מצד אחד אנחנו מעוניינים ברעננות ירוקה ומצד שני בל נשכח את נושא הבטיחות.

 

THE VICTORYהתוצאה

התוצאה הייתה מהממת. הצמחייה המלאכותית הוסיפה תחושת חיים וחיוניות לאגף החדש, וגרמה לו להרגיש כאילו היה חלק מבית הספר במשך שנים. הצמחים הוצבו בצורה אסטרטגית ברחבי החלל, ויצרו מחסומים ומוקדים טבעיים שמשכו את העין והוסיפו עניין לסביבה.

אבל המבחן האמיתי להצלחה  אלו הבנות, והם התלהבו מהאגף החדש ותוספת הצמחים. רבים העירו כמה יותר זמין ונוח להרגיש את החלל עם הצמחייה במקום. למרות שהם נמצאים בחוץ.

זה הוסיף נופך נחוץ של טבע לאגף החדש, וגרם לו להרגיש כמו חלל פנים ונוח לתלמידות ולסגל כאחד. ההיענות החיובית של המערכת היא עדות לחיוב וחשיבותה ביצירת סביבת למידה חיובית.

THE STRATEGYהאסטרטגייה שבחרנו

בית הספר עבד עם צוות המעצבים שלנו כדי ליצור מערכת צמחייה מלאכותית מותאמת אישית שתשתלב בצורה חלקה עם העיצוב האגף החדש. התכנון הכללי של מגוון סוגי צמחים, לרבות עצים, שיחים וצמחים פורחים, כולם מחומרים איכותיים שיעמדו בתנאי מזג האוויר ויראו מציאותיים.

וכמו שאנחנו עושים תמיד, דאגנו לצמחים ממיטב היבואנים כאלה שעונים על כל התקנים המחמירים ביותר.

בואו להיות חלק ממשפחת הלקוחות המרוצים שלנו ונבנה עבורכם אסטרטגיית עיצוב מותאמת עבור החלל העסקי שלכם. נעמוד לרשותכם בליווי צמוד ועד שתיהיו מרוצים.

כלי נגישות

היי, צור איתנו קשר!

אנחנו מחכים ליצור עבורך את האסטרטגייה הנכונה ביותר לעסק!

באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookie. בעצם בחירתכם להמשיך ולגלוש, אתם מביעים הסכמה לשימוש מטעמנו בקבצי Cookie. עיינו כאן למידע נוסף.

בואו לחוות איך יצרנו עבור הלקוחות שלנו את אסטרטגיית העיצוב הנכונה והמדוייקת שבסופה הדיווח על הגדלת הכנסות משמעותית

קטגוריות המוצרים שלנו שישדרגו עבורכם את חלל המרחב העסקי בעיצוב מדוייק שיוצר את האווירה הנכונה