צמחייה מלאכותית, צמחייה גבוהה

פיקוס ירוק

עץ פיקוס מדהים ביופיו ונוכחותו המרשימה והארץ – ישראלית! העץ האוריינטלי הזה מכניס לבית עוצמה, כריזמה ונועזות עם נוכחותו החזקה. 

180 ס"מ
מק"ט: #128

מקור העץ

פיקוס ירוק הוא שם נפוץ שיכול להתייחס לכמה מינים של צמחי פיקוס בעלי עלווה ירוקה. אחד מצמחי הפיקוס הירוקים הנפוצים הוא פיקוס בנג'מינה, הידוע גם בשם התאנה הבוכה. זהו צמח נוי פופולרי הגדל באופן כללי כצמח בית או בגנים חיצוניים באזורים טרופיים ווסובטרופיים. לעץ עלים מבריקים, ירוקים כהים, קטנים ובעלי צורת אליפסה. צמח פיקוס ירוק נוסף הוא Ficus elastica, הידוע גם בשם עץ הגומי. זה עץ גדול וירוק עד שיכול להגיע לגובה של עד 30 מטר (100 רגל) בסביבתו הטבעית, אם כי כצמח בית, הוא בדרך כלל מגיע לגובה של 2-3 מטר (6-10 רגל). לעץ הגומי יש עלים גדולים ומבריק שהם בדרך כלל ירוקים, אם כי לחלק מהזנים יש עלים מגוונים עם סימנים לבנים או צהובים. גם פיקוס בנג'מינה וגם פיקוס אלסטיה הם תחזוקה נמוכה יחסית ויכולים לסבול מגוון תנאי הצעה, מה שהופך אותם לבחירות פופולריות עבור גינון פנים וחוץ.

תהליך מלאכותי

לא הוזן תוכן
שימושים נרחבים: ערוגה / אדניות / עציצים / פטיו / משרד / עיצוב חלל

גלריית תמונות

עוד מוצרים מעניינים

דקל אריכה עמיד לשמש

דקל אריכה עמיד לשמש

פיקוס כינורי מפוצל גובה 2.1 מ'

כלי נגישות

היי, צור איתנו קשר!

אנחנו מחכים ליצור עבורך את האסטרטגייה הנכונה ביותר לעסק!

באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookie. בעצם בחירתכם להמשיך ולגלוש, אתם מביעים הסכמה לשימוש מטעמנו בקבצי Cookie. עיינו כאן למידע נוסף.

בואו לחוות איך יצרנו עבור הלקוחות שלנו את אסטרטגיית העיצוב הנכונה והמדוייקת שבסופה הדיווח על הגדלת הכנסות משמעותית

קטגוריות המוצרים שלנו שישדרגו עבורכם את חלל המרחב העסקי בעיצוב מדוייק שיוצר את האווירה הנכונה