אנחנו מובילים את תחום הצמחיה המלאכותית בישראל משנת 2015 בגלל איכות מוצרינו שמיובאים ממיטב היצרנים המובילים בעולם וקיבלנו על כך תו תקן איכות בהתקן 2015 : 9001 ISO בתחום הפעילות עיצוב ואספקת צמחיה מלאכותית

צמחיה מלאכותית מבית בוסתן, היא אותנטית ואיכותית למראה, ולכן לקוחות עסקיים רבים בוחרים להימנע מתחזוקה יקרה של צמחים מהטבע, במיוחד שבמשרדים רבים אין תנאי גידול מתאימים לצמחיה טבעית כמו אור ושמש. התחזוקה השוטפת מחייבת להעסיק אנשי מקצוע לטפל ולהשקיע כסף וזמן.

היצע הצמחייה המלאכותית בבוסטן הוא עצום, יש לנו מגוון עצום של צמחים מלאכותיים, החל מעצי דקלים שנראים אמיתיים לכל דבר ועניין אפילו מבחינתת הריח ועד כדים ואדניות שדואגים לדיוק האווירה.

צמחייה טבעית מולצמחייה מלאכותית

נתחיל מהסוף. פשוט זה חיסכון של עשרות אלפי שקלים בשנה. בצמחייה טבעית צריך להעסיק גנן שהוא יטפל בעצים, ישקה, יגזום במידת הצורך. למה לך לשלם את כל ההוצאות האלה בזמן שבצמחייה מלאכותית איכותית משקיעים פעם אחת ו…זהו.

שנית, במדינה כמו ישראל, שבה הצמחייה הטבעית מועטה בשל האקלים הצחיח וממאגרי המים הדלים שלה, צמחיה מלאכותית יכולה למלא תפקיד מכריע בהגנה על הצמחייה הטבעית הקיימת. על ידי שימוש בצמחייה מלאכותית נוכל ליצור שטחים ירוקים ופארקים באזורים עירוניים ולספק סביבה טבעית להנאת האנשים מבלי לגרום לפגיעה בצמחייה הטבעית הדלה.

וכן על ידי שימוש בצמחים מלאכותיים, נוכל להגן על אדמתנו מפני כריתת יערות ולמנוע כריתת עצים ויערות זה חשוב במיוחד במדינה כמו שלנו, שבה הצמחייה הטבעית כבר מאוימת בגלל גורמים כמו שינויי אקלים וחדירה אנושית. בנוסף, הכלת צמחייה מלאכותית יכולה לעזור בשימור משאבי המים, שהוא נושא קריטי אצלנו שישנה דאגה ממחסור במים.
 

לסיכום! צמחייה מלאכותית מביאה אלטרנטיבה לצמחייה טבעית והופכת את הטבע לנגיש יותר בלי להרוס את הקיים. זו דרך מצוינת ליצור שטחים ירוקים באזורים עירוניים.

 
כלי נגישות

היי, צור איתנו קשר!

אנחנו מחכים ליצור עבורך את האסטרטגייה הנכונה ביותר לעסק!

באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookie. בעצם בחירתכם להמשיך ולגלוש, אתם מביעים הסכמה לשימוש מטעמנו בקבצי Cookie. עיינו כאן למידע נוסף.

בואו לחוות איך יצרנו עבור הלקוחות שלנו את אסטרטגיית העיצוב הנכונה והמדוייקת שבסופה הדיווח על הגדלת הכנסות משמעותית

קטגוריות המוצרים שלנו שישדרגו עבורכם את חלל המרחב העסקי בעיצוב מדוייק שיוצר את האווירה הנכונה