צמחייה גבוהה, צמחייה מלאכותית

ציפור גן עדן

אחד העצים האהובים ביותר.  בעל מראה טבעי ועוצמתי, עלים גדולים ירוקים ומרשימים. הפתרון המושלם לאלו שרוצים פתרון קל לחלל ירוק. המוצר עשוי מחומרי גלם איכותיים ביותר שהופכים אותו לעץ מלאכותי איכותי במיוחד בעל מראה טבעי וריאליסטי.

גובה 150 | קוטר חלק תחתון 14.5
מק"ט: G101

מקור העץ

ציפור גן עדן, או סטרליציית המלכה (שם מדעי: Strelitzia reginae), היא פרח נוי הנפוץ בגינות נוי. הוא גדל בטבע בדרום אפריקה. הפרחים שלו נחשבים להדורים במיוחד. הפרח גדל על שיח. מבנה הפרח נותן לו את שמו, עקב מראהו המזכיר ציפור. הגבעול עבה וארוך, ומגיע עד לגובה של מטר. בראש הגבעול מצוי עלה הגביע הרחב המחזיק את הפרח. העלה נראה כמו "בטן" של ציפור. מהגבעול יוצאים עלים, הדומים לעלי שיח הבננה. כמו במרבית השייכים למחלקת החד-פסיגיים, הפרחים באים לרוב בכפולות של שלושה עלי כותרת, שלושה אבקנים וכדומה. במקרה של ציפור גן העדן: שלושה עלי גביע הם בצבע כתום ושלושה עלי כותרת בצבע כחול נוטה לארגמן – שילוב המעניק לו את מראהו המיוחד. שני עלי כותרת כחולים מחוברים ויוצרים צורה של מניפה.

תהליך מלאכותי

לא הוזן תוכן
מתאים לכל משרד, בית עסק ,אולם ארועים ולכל סגנונות העיצוב, אם אתם מעוניינים בנוף ירוק בבית בכל השנה זה הפתרון האולטימטיבי | זמין בשלושה גדלים שונים.

גלריית תמונות

עוד מוצרים מעניינים

דקל אריכה עמיד לשמש

דקל אריכה עמיד לשמש

פיקוס כינורי מפוצל גובה 2.1 מ'

כלי נגישות

היי, צור איתנו קשר!

אנחנו מחכים ליצור עבורך את האסטרטגייה הנכונה ביותר לעסק!

באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookie. בעצם בחירתכם להמשיך ולגלוש, אתם מביעים הסכמה לשימוש מטעמנו בקבצי Cookie. עיינו כאן למידע נוסף.

בואו לחוות איך יצרנו עבור הלקוחות שלנו את אסטרטגיית העיצוב הנכונה והמדוייקת שבסופה הדיווח על הגדלת הכנסות משמעותית

קטגוריות המוצרים שלנו שישדרגו עבורכם את חלל המרחב העסקי בעיצוב מדוייק שיוצר את האווירה הנכונה