איך יצרנו אווירה מצמחייה מלאכותית עבור

homies

homies

הומי'ז הוקמה במטרה לתפעל את כלל השירותים הנדרשים לבנייני מגורים ולדייריהם, ולאגד אותם לכדי סל שירותים רחב באיכות גבוהה. הומי'ז מורכבת מצוות מומחים מקצועי, איכותי ונאמן, שיש ביכולתו לענות על כל הצרכים שלכם.

OUR CHALLENGEהאתגרים שלנו

אחד האתגרים המרכזיים שעמדו בפנינו בניהול אסטרטגייה לחברת הניהול homies היה למצוא את האיזון הנכון בין שילוב הצמחייה המלאכותית בצורה נכונה ומדוייקת בכדי להשיג את המראה הטבעי הרצוי, לבין הקפדה שחלל הלובי לא ירגיש עמוס יתר על המידה ויפריע גם בעין אך בעיקר גם בחופשיות התנועה.

רצון החברים מhomies היה ברור, אנחנו מעוניינים בהרגשה טבעית ממש… לא לשים כמה אגרטלים וזהו,, תשנו לנו את האווירה לטבע הם אמרו.

שאנו עומדים בפני אתגר כזה אנחנו צריכים להבין שהבחירה של החומרים צריכה להיות מדוייקת, כזו שתשלב את הטבע ולא תפגע במרקם החלל.

THE VICTORYהתוצאה

אין ספק שהפרויקט נחל הצלחה, והחברים בחברת homies עפו מהתוצאה מהתוצאה הסופית. הצמחייה המלאה הוסיפה למבנה אלמנט טבעי ומרגיע, תוך שהיא מספקת פתרון דל תחזוקה ועמידה לשדרוג מראה המבנה. מקום הכל, הפרויקט הזה היה דוגמה מצוינת לאופן שבו ניתן להשתמש בצמחייה מלאכותית כדי לשפר את המראה של בניין ולספק סביבה אטרקטיבית יותר לדיירים תוך התחשבות באתגרים.

THE STRATEGYהאסטרטגייה שבחרנו

אז יצאנו לדרך וכדי להתגבר על האתגר המעניין, בחרנו בקפידה מגוון צמחים ועצים מלאכותיים ונעזרנו ביבואנים המקצועיים שלנו לבחירת חומרים שיוסיפו עומק ומרקם לחלל תוך כדי התחשבות בו ובמטרה לא להכריע אותו.

לאחר מכן בדקנו בקדחתנות במטרה למצוא את המיקום הנכון לצמחייה המלאכותית תוך כדי ניסוי ותהיה של ממש כדי ליצור שלמות בין החלל השימושי לבין הרצון לטבע עוטף.

עבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם חברת ההחזקה כדי לזהות את המיקומים תוך התחשבות בגורמים רבים כמו תאורה, זרימת תנועה והעדפות הדיירים.

בסופו של דבר, הצלחנו וכמובן הענקנו לחברת התחזוקה טיפים ועצות כיצד לשמר את הצמחים והעצים המלאכותיים.

ומה יצא? תמשיכו לגלול…

בואו להיות חלק ממשפחת הלקוחות המרוצים שלנו ונבנה עבורכם אסטרטגיית עיצוב מותאמת עבור החלל העסקי שלכם. נעמוד לרשותכם בליווי צמוד ועד שתיהיו מרוצים.

כלי נגישות

היי, צור איתנו קשר!

אנחנו מחכים ליצור עבורך את האסטרטגייה הנכונה ביותר לעסק!

באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookie. בעצם בחירתכם להמשיך ולגלוש, אתם מביעים הסכמה לשימוש מטעמנו בקבצי Cookie. עיינו כאן למידע נוסף.

בואו לחוות איך יצרנו עבור הלקוחות שלנו את אסטרטגיית העיצוב הנכונה והמדוייקת שבסופה הדיווח על הגדלת הכנסות משמעותית

קטגוריות המוצרים שלנו שישדרגו עבורכם את חלל המרחב העסקי בעיצוב מדוייק שיוצר את האווירה הנכונה