איך יצרנו אווירה מצמחייה מלאכותית עבור

PowerFit

PowerFit

חדר כושר PowerFit הוא היעד האולטימטיבי עבור חובבי כושר המחפשים חווית אימון טרנספורמטיבית. הבחדר כושר נועד להעצים אנשים בכל רמות הכושר להגיע למטרות שלהם ולנצל את מלוא הפוטנציאל שלהם. ב-PowerFit.

PowerFit הוא יותר מסתם חדר כושר – זו קהילה. שמטפחת סביבה תומכת ומכילה שבה חברים יכולים להתחבר לאנשים בעלי דעות דומות, לשתף את מסע הכושר שלהם ולחגוג את הישגיהם יחד. הצוות מארגן אירועים, אתגרים וסדנאות קבועים כדי לשמור אתכם מעורבים ומחוברים.

OUR CHALLENGEהאתגרים שלנו

האתגרים שעומדים באופן כללי כשרוצים להעמיד צמחייה מלאכותית במקומות דוגמת חדרי כושר, היא בעצם שזה על פניו לא מתאים, כי חדרי הכושר הם מקום בהגדרה מאוד "מתכתי" כזה שרכות כמו שמביאה צמחייה, פחות מתאימה לו. אבל בעלי חדר הכושר PowerFit רצו להעביר את התחושה שאמנם אנחנו חדר כושר, אבל אנחנו יותר דואגים לשינוי המהות אצל המתאמן.. לא עוד אימונים מפרכים שברגע שהמתאמן מפסיק אותם הכל חוזר לקדמותו. אלא שינוי בהרגלים של המתאמן, מאוכל ועד סוגי האימונים וכלה בשינוי אורח החיים לבריא יותר..

וצמחייה משרה את האווירה הרצוייה ביותר במקרה הזה. אבל שאלת השאלות איך אנחנו מעמידים צמחייה בשטח שגם ככה עמוס במכשירים וכל חפץ נוסף מקשה על המעברים ועל נוחות המתאמנים.

THE VICTORYהתוצאה

מדהים, מדהים, מדהים.. זה המשפט ששמענו אין ספור פעמים כמובן מבעלי המקום.. אבל עשרות הודעות מלקוחות של מועדון הכושר שביקשו את המספר שלנו בשביל להודות לנו… אז מה נשאר לומר חוץ מ"מדהים" כיף לנו.

THE STRATEGYהאסטרטגייה שבחרנו

אז איך פתרנו? פשוט מאוד, יש משפט שאומר "אם … לא יבוא אל ההר, ההר יבוא אל …" אז הבאנו לוחות ענק של moos שבנינו אותם במו ידינו ופשוט הרכבנו אותם על הקירות כך שחיפינו 90% מקירות אולם האימונים בצמחייה מדהימה.

לא מפריע לאף אחד ונותן את מלוא האווירה במועדון.. תשפטו בעצמכם..

בואו להיות חלק ממשפחת הלקוחות המרוצים שלנו ונבנה עבורכם אסטרטגיית עיצוב מותאמת עבור החלל העסקי שלכם. נעמוד לרשותכם בליווי צמוד ועד שתיהיו מרוצים.

כלי נגישות

היי, צור איתנו קשר!

אנחנו מחכים ליצור עבורך את האסטרטגייה הנכונה ביותר לעסק!

באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookie. בעצם בחירתכם להמשיך ולגלוש, אתם מביעים הסכמה לשימוש מטעמנו בקבצי Cookie. עיינו כאן למידע נוסף.

בואו לחוות איך יצרנו עבור הלקוחות שלנו את אסטרטגיית העיצוב הנכונה והמדוייקת שבסופה הדיווח על הגדלת הכנסות משמעותית

קטגוריות המוצרים שלנו שישדרגו עבורכם את חלל המרחב העסקי בעיצוב מדוייק שיוצר את האווירה הנכונה