איך יצרנו אווירה מצמחייה מלאכותית עבור

SKS

SKS

SKS KOSHER הוקמה בארה"ב לפני כשני עשורים מתוך צורך לתת מענה ליבואנים ויצרנים שחיפשו כשרות ברמה גבוהה שכוללת גם רמה גבוהה של שירות, ועם התפתחותה והתרחבותה – פעילותה כיום חובקת עולם. עם משרדים במדינות רבות כמו ארה"ב, אירופה ואסיה, כמו כן הוקמו משרדים בישראל, ארה"ב, סין, וייטנאם, הודו, אינדונזיה, מלזיה ומדינות נוספות בדרום-מזרח אסיה.

OUR CHALLENGEהאתגרים שלנו

משרדי SKS פשוט מעוצבים להפליא, אין מה לומר. אבל זו בדיוק הבעיה.. רצון החברים זה להכניס צמחייה ירוקה שתיצור מראה טבעי.. אבל כמו שאנחנו מבינים כל נגיעה יכולה להרוס.. וזה בדיוק האתגר שעמדנו בפניו.

מצד אחד כל נגיעה יכולה להרוס עיצוב וארכיטקטורה מופלאה.. ומצד שני זה בדיוק הרצון, להכניס את המקום החם והנעים לעיצוב המהודק.

בתחילת התכנון, הבנו שיש פה פתח לאתגר חדש ומעניין, זה בדיוק מסוג הדברים שאתה צריך להיות הכי מדוייק. אבל מי כמונו קופצים על הזדמנות האתגרית הזו.

THE VICTORYהתוצאה

התוצאה של הפרויקט הייתה טרנספורמציה מדהימה של משרדי SKS, שכעת שפעו בקירות ירוקים, סידורי פרחים תוססים ועצים אורגניים המספקים צל ופרטיות.

החבר'ה מSKS היו מולהבים מהאווירה החדשה, שלדבריהם גרמה להם להרגיש יותר רגועים, ממוקדים ובעלי השראה. הם מדווחים כי לצמח המלאכותית הייתה השפעה חיובית על מצב הרוח, הבריאות והפרודוקטיביות שלהם, עד כדי כך.

בפרויקט  SKS הציג בפנינו מספר הזדמנויות להציג את המומחיות והחדשות שלנו בתחום הצמחייה המלאכותית.

לדוגמה, השתמשנו בידע שלנו בביולוגיה והנדסה של צמחים כדי ליצור פתרונות מותאמים אישיים עבור משרדי SKS, סוג גינות אנכיות, סלים תלויים ומסכי פרטיות. מינפנו גם את העובדים שלנו בניהול פרויקטים ולוגיסטיקה כדי שתהליך ההתקנה יהיה חלק ויעיל, עם הפרעה מינימלית לפעילות SKS. יתרה מכך, פרויקט SKS אפשר לנו להדגים את הרבגוניות והרבגוניות של צמחייה מלאכותית, הניתנת להשתמש.

THE STRATEGYהאסטרטגייה שבחרנו

לאחר הדמייה מדוייקת, הגענו לתוכנית אסטרטגייה מושלמת שענתה על כל החששות של החבר'ה. בפרויקט היה ברור שכל הצמחייה חייבת לעמוד בתקנים המחמירים ביותר של היגיינה ובטיחות. דאגנו שהמוצרים בהם השתמשנו יהיו מאושרים על ידי ארגונים בעלי מוניטין.

השתמשנו במגוון טכניקות, כמו ציפויים עמידים UV, הדפסת תלת מימד וצביעה ידנית, כדי להשיג מראה אמיתי שהטעה אפילו את העין הבוחנת ביותר.

 

בואו להיות חלק ממשפחת הלקוחות המרוצים שלנו ונבנה עבורכם אסטרטגיית עיצוב מותאמת עבור החלל העסקי שלכם. נעמוד לרשותכם בליווי צמוד ועד שתיהיו מרוצים.

כלי נגישות

היי, צור איתנו קשר!

אנחנו מחכים ליצור עבורך את האסטרטגייה הנכונה ביותר לעסק!

באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookie. בעצם בחירתכם להמשיך ולגלוש, אתם מביעים הסכמה לשימוש מטעמנו בקבצי Cookie. עיינו כאן למידע נוסף.

קטגוריות המוצרים שלנו שישדרגו עבורכם את חלל המרחב העסקי בעיצוב מדוייק שיוצר את האווירה הנכונה