איך יצרנו אווירה מצמחייה מלאכותית עבור

ORBOND

ORBOND

מפעל אורבונד הוקם באזור התעשייה אלון תבור בשנת 1993. בשנת 1998 נרכשה אורבונד ע”י הקונצרן הרב לאומי KNAUF  – ממובילי ענף הגבס בעולם.
לקבוצה מעל 350 מפעלים הפרוסים בכ-80 מדינות בחמש יבשות.

אורבונד מובילה ומכוונת את שוק הבניה לבנייה מתקדמת, חסכונית ועמידה ברעידות אדמה תוך כדי שיפור איכויות מתמיד.

OUR CHALLENGEהאתגרים שלנו

לטפל בעיצוב מפעלים תעשייתים בצמחייה מלאכותית האתגר העיקרי הוא לדאוג שזה יהיה מושלם אבל לא להפריע לשגרת העבודה והמעבר עם חפצים גדולים אולי גם מלגזות ורכבי שירות.

בנוסף החברה באורבונד ביקשו באופן די צפוי וברור אפילו לנו, שהצמחייה תיהיה כזו שתתאים לעיצוב הכללי ולערכי המותג.

THE VICTORYהתוצאה

תראו בעצמכם, מדהים.. אבל התגובות כמו כל פעם מרגשות מחדש. החברה מאורבונד עפו על זה.. והדיווחים מהעובדים מרגשים אף יותר שהם מרגישים ממש אווירה שנותנת להם אנרגיה מיוחדת בתחילת כל יום עבודה.

THE STRATEGYהאסטרטגייה שבחרנו

האסטרטגייה שבחרנו היא בראש ובראשונה, שימוש בצמחייה כמה שיותר עמידה, כי למי יש זמן במפעל העצום הזה להתחיל לטפל בצמחייה, (קראו לנו ליצור צמחייה מלאכותית בשביל זה).

בנוסף דאגנו להציב את הצמחייה במקומות שבהם אין שום הפרעה לפעילות השוטפת בד בבד עם הנחת במקומות בולטים, שיהפכו את האווירה במפעל לחמימה ומשדרת טבע וירוק.

וכמובן לא שכחנו את ערכי המותג, כך שבאולמות המשרדים דאגנו שהצמחייה המלאכותית תיהיה באותה אווירה עם הצבעים והסגנון המותאמים ביותר, כך תמצאו בתמונות שצירפנו למשל את הצמח הלבן המדהים.

בואו להיות חלק ממשפחת הלקוחות המרוצים שלנו ונבנה עבורכם אסטרטגיית עיצוב מותאמת עבור החלל העסקי שלכם. נעמוד לרשותכם בליווי צמוד ועד שתיהיו מרוצים.

כלי נגישות

היי, צור איתנו קשר!

אנחנו מחכים ליצור עבורך את האסטרטגייה הנכונה ביותר לעסק!

באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookie. בעצם בחירתכם להמשיך ולגלוש, אתם מביעים הסכמה לשימוש מטעמנו בקבצי Cookie. עיינו כאן למידע נוסף.

בואו לחוות איך יצרנו עבור הלקוחות שלנו את אסטרטגיית העיצוב הנכונה והמדוייקת שבסופה הדיווח על הגדלת הכנסות משמעותית

קטגוריות המוצרים שלנו שישדרגו עבורכם את חלל המרחב העסקי בעיצוב מדוייק שיוצר את האווירה הנכונה