איך יצרנו אווירה מצמחייה מלאכותית עבור

Papyrus Hotel

Papyrus Hotel

בין חלום למציאות נמצא Papyrus Hotel, קסום ומלא הדר. מלון הסוויטות האקסקלוסיבי נמצא על חוף הים האדום בעיר השמש הנצחית אילת.

OUR CHALLENGEהאתגרים שלנו

העבודה עם Papyrus Hotel מאתגרת בכמה מישורים. ראשית, מלון בוטיק מיסודו פונה לקהל שהגיע בכדי לחוות בכל רגע ובכל מקום את האווירה הנכונה והמדוייקת ביותר לזו שמוצעת להם בפרסומים.

שנית, המלון ממוקם על חוף הים האדום, ובהבנה שלנו, אם אתה נוגע בטבע אתה רק הורס אותו, הטבע יפה כמו שהוא ומה יותר מפעים מהים באילת עם ריח המלוח.

והדבר האחרון זה המלח. שיש באוויר מלח אנחנו צריכים לבחון היטב איזה מוצרים אנחנו משתמשים כאלו שיצדיקו את הצורך בצמחייה מלאכותית שתחזיק לאורך זמן בלי השקעה ובלי הוצאות כספיות מיותרות.

THE VICTORYהתוצאה

את הברכות, קיבלנו אנחנו. את התמונות המדהימות שצילם הצלם האומן ניר גלבוע, נשאיר לכם.. אז תהנו..

THE STRATEGYהאסטרטגייה שבחרנו

יצרנו הדמייה חכמה של כלל חלקי המלון, מהלובי דרך עמדת הקבלה ועד מרפסות הבריכה. ההדמייה נתנה לנו מסגרת מקיפה, שבה יכולנו לאמוד את היקף החללים והעיקר את היחס שלהם כלפי הטבע והים שמסביב, ומה יצא לנו?

הבנו, שטבע וטבע מתחברים מעולה. מה הכוונה? פשוט אנחנו מביאים ירוק שהוא טבע ומחברים אותו למדבר הפראי וזה יוצר חיבור שאתם חייבים לראות.. זה מדהים אפילו עכשיו שאנחנו יוצרים עבורכם את העמוד הזה.

כלומר, לאחר ההדמייה, פשוט לא עבדנו יותר מידי, הכל זרם בצורה המופלאה ביותר והתוצאות לפניכם.

אה, והמלח באוויר. טוב בדקנו מול הספקים המקצועיים שלנו וצחקו עלינו.. טוב הבנתם.. זה אפילו לא אתגר בשביל הצמחייה המלאכותית.

בואו להיות חלק ממשפחת הלקוחות המרוצים שלנו ונבנה עבורכם אסטרטגיית עיצוב מותאמת עבור החלל העסקי שלכם. נעמוד לרשותכם בליווי צמוד ועד שתיהיו מרוצים.

כלי נגישות

היי, צור איתנו קשר!

אנחנו מחכים ליצור עבורך את האסטרטגייה הנכונה ביותר לעסק!

באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookie. בעצם בחירתכם להמשיך ולגלוש, אתם מביעים הסכמה לשימוש מטעמנו בקבצי Cookie. עיינו כאן למידע נוסף.

בואו לחוות איך יצרנו עבור הלקוחות שלנו את אסטרטגיית העיצוב הנכונה והמדוייקת שבסופה הדיווח על הגדלת הכנסות משמעותית

קטגוריות המוצרים שלנו שישדרגו עבורכם את חלל המרחב העסקי בעיצוב מדוייק שיוצר את האווירה הנכונה